Forum fanów starej muzyki

Tani transport ciężarowy – gdzie wynająć?

trosiak - 31-3-2017 at 09:11 AM

Mam do przeprowadzenia sklep spożywczy. Nie jest to długa droga, bo praktycznie z jednego końca miasta na drugi, ale za to dość specyficzny to transport, bo jest wiele regałów. Generalnie mam wszystko ofoliowane i tylko trzeba to przewieźć ciężarówką. Znacie może firmę, któa da sobie z tym radę?

Zaklamana30 - 31-3-2017 at 09:45 AM

Czyli chcesz naprawdę szybkiej przeprowadzki, skoro chcesz już mieć półki poukładane na miejscu. Całkeim sprytne posunięcie, żę też ja nie wpadłam na to jak mojego warzywniaka przeprowadzałam.

xix - 31-3-2017 at 10:53 AM

O dobrej firmie tutaj poczytasz sobie więcej, zapewniają tani transport bez względuna gabaryt jaki jest do przewiezienia. Mogą przewieźć towar zaróno na trasach loklanych, jak i poza granice naszego kraju. Generalnie każdy transport to nowe wyzwanie dla pracowników.

EwaB - 31-3-2017 at 12:14 PM

Wiele osób korzysta z ich usług. Jak pytałam ostatnio w pracy to praktycznie wszyscy o nich słyszeli a większość już miałą z nimi do czynienia, więc renomę mają bardzo dużą.

kopruch - 31-3-2017 at 01:02 PM

Co się dziwić skoro wożą dobrze i tanio to klienci chcą korzystać z takich usług...wiadomo.