Forum fanów starej muzyki

Kto ogarnia wizualizacje 3D i nie kasuje za to przesadnie?

trosiak - 14-5-2017 at 09:14 PM

Potrzebuję studia graficznego z doświadczeniem w temacie grafiki trójwymiarowej. Chodzi mi o wykonanie dwóch wizualizacji, dość rozbudowanych. Wkomponowanie obiektu którego jeszcze nie ma w plener który jest :) Zależy mi na bardzo na wysokiej jakości tego bo to dość ważna biznesowa kwestia.

xix - 14-5-2017 at 11:42 PM

Musisz postawić na fachowców, nie widzę innego rozwiązania. Do czegoś mniejszego mógłbyś szukać studenta grafiki ale w takiej sytuacji w grę wchodzi jedynie ktoś znający temat 3D od podszewki.

prezenterka - 15-5-2017 at 01:47 AM

Kiedyś mój facet robił takie rzeczy ale od dłuższego czasu już się tym nie zajmuje. Poszukaj jakiegoś studia graficznego, sporo ich jest teraz.

kopruch - 15-5-2017 at 03:39 AM

Nie radzę Ci oszczędzać na tym bo w przypadku takich grafik bardzo łatwo trafić na bubla. Widywałem już grafiki do jakichś poważnych biznesowych prezentacji które były jakimiś totalnymi bohomazami.

EwaB - 15-5-2017 at 04:19 AM

Firma gdzie pracuję korzystała z usług tego studia altariastudio.com/. Bardzo dobrze się spisali, nie tylko wykonali dla nas wizualizacje 3D produktów ale też znakomitą animację reklamową. Cenowo wypadli bardzo na plus w porównaniu z warszawskim studiem które pracowało dla nas kiedyś. No i wykonali wszystkie grafiki terminowo czego ich poprzednicy niestety nie umieli. Prawdopodobnie będziemy im zlecać w najbliższych miesiącach wizualizację architektoniczną naszej przyszłej siedziby.

Asymptota - 15-5-2017 at 05:12 AM

Miałam jakiś czas temu ciągoty w tym kierunku, grafika, modelowanie 3D i tym podobne rzeczy. Chyba zabrakło mi zapału a szkoda bo dziś graficy są świetnie opłacaną grupą zawodową.

tirowiec - 15-5-2017 at 07:27 AM

Na najlepsze zarobki mogą liczyć jedynie najlepsi z grafików. Wiem co mówię bo znam dobrze branżę informatyczną. Jeśli nie jesteś na bieżąco z programami i nie masz Blendera i paru innych w małym palcu to wiele nie zwojujesz.

donPedro - 15-5-2017 at 07:53 AM

Prawda, dobry grafik jest na wagę złota. Na przykład to studio linkowane zatrudnia kilku specjalistów z najwyższej półki i według mnie trudno o lepszego wykonawcę w temacie wizualizacji.