Forum fanów starej muzyki

Który lokal podaje najlepszy kebab w tortilli w Białymstoku?

zdzislawa - 26-6-2017 at 01:02 AM

Czasami lubie przegryźć coś nie do końca zdrowego i szukam ciekawych miejsc, gdzie można zjeść naprawde dobrego kebaba. Konkretnie chodzi mi o kebaba w tortilli, ale nie z wołowiną tylko z kurczakiem. Taki smak bardziej mi podchodzi.

Hero - 26-6-2017 at 01:35 AM

wybrzydzasz, każdy kebab jest dobry, a zwłaszcza ten z wołowiną :)

Kalamarnica - 26-6-2017 at 01:47 AM

każdy ma swoje smaki, ale ja nie moge zrozumiec jak komuś może smakowac takie poprzepalane mięso

tirowiec - 26-6-2017 at 02:17 AM

Jak nie lubisz kebaba z mięsem zawsze możesz wybrac falafel. Wegetariański kebab w tortilli w Białymstoku jest już serwowany w kilku lokalach i chociaż osobiście nie miałem jeszcze okazji go próbowac, to dla kogoś, kto nie przepada za miesem rzeczywiście to moze być ciekawa opcja. Z drugiej strony dla mięsożerców to tez może być jakas odmiana i na pewno kiedys sprobuje jak smakuje falafel:) Tutaj masz linka do jednego z lokali, gdzie takie kebaby są podawane https://www.zefe.pl/. Lokal chyba znajduje się gdzieś przy Carrefourze.

zdzislawa - 26-6-2017 at 02:54 AM

to tam jeszcze nie jadłam, a tym bardziej jeszcze nigdy nie jadłam kebaba bez mięsa, muszę się wybrac i spróbować.

donPedro - 26-6-2017 at 05:10 AM

swoją gadka narobiliście mi takiego smaka, ze teraz nie mam wyjscia i musze isc na miasto szukac kebaba :)

Rockman - 26-6-2017 at 07:49 AM

Nie wiem czy akurat ten kebab jest najlepszy, ale podobno robią bardzo dobre kebaby w Outlet przy Castoramie w Białymstoku. Zresztą gdzieś miałem do nich linka... To jest link do tego konkretnego kebaba https://www.zefe.pl/restauracja/doner-kebab-zefe. Na stronie jest jeszcze drugi adres tego samego kebaba tylko zlokalizowanego w Carrefurze na nowym mieście. Możesz podejść tam, gdzie masz bliżej. Tak czy inaczej, podobno mają super swieże i bardzo smaczne jedzenie.

Hero - 26-6-2017 at 10:09 AM

tak, to jest ten sam lokal, tzn. ta sama sieć; mają naprawde spoko kebaby no i nie trzeba długo czekac na realizacje zamówienia, a to jest duży plus jak człowieka ssie z głodu:)

zdzislawa - 26-6-2017 at 10:48 AM

nie pozostaje nic innego jak wypróbowac ich kebaby, czy rzeczywiście są takie dobre jak o nich piszecie. Na pierwszy ogien na pewno pójdzie ten kebab wegetariański bo zwyczajnie jestem strasznie ciekawa jak to może smakowac.