Forum fanów starej muzyki

Szukam dobrego producenta gumy

Hero - 30-6-2017 at 03:42 AM

Tak jak w tytule. Szukam dobrego producenta gumy no i wazna jest dla mnie również jakość żeby to rzeczywiście była guma wytrzymala.. odporna na zerwanie i na olej np. Cos macie do polecenia?

Szukam dobrego producenta gumy

kopruch - 30-6-2017 at 04:54 AM

Faktem jest ze teraz wyroby gumowo metalowe to nie jest nic dziwnego skoro z tego praktycznie wszystko da się zrobić. Nawet nasze buty podeszwy sa przecież wykonane z gumy.

Szukam dobrego producenta gumy

Rockman - 30-6-2017 at 06:55 AM

A widziales cos takiego guma-pomorska.pl/guma? Bo to jest firma która zajmuje się produkcją gumy rozne mieszanki rozne elementy wiec mogliby ci pomoc. Dzisiaj na bardzo duza skale rozpowszechnione sa gumy producent ich w Polsce jest nie jeden bo gdyby nie guma to nie byłoby dziś niczego ani butow jak ktoś pisal ani samochodow ani nawet okien. Ta akurat firma specjalizuje się w produkowaniu m.in. wałków gumowych, opon , wibroizolatorow. Ale co dokładnie to możesz przeczytać na stronie.

Szukam dobrego producenta gumy

donPedro - 30-6-2017 at 07:44 AM

Wazne żeby mieszanka gumy była odporna np. na czynniki atmosferyczne lub rozciąganie. Ale to zależy do czego gume się wybiera.

Szukam dobrego producenta gumy

Dunczyk - 30-6-2017 at 08:07 AM

No dzisiaj już nikogo nie dziwi ze ludzie nastawiają się na wyroby gumowe wybory poliuretanowe bo to jest latwo dostępne no i co ważne tez cenowo nie jest drogie.

Szukam dobrego producenta gumy

donPedro - 30-6-2017 at 09:56 AM

No kauczuk możesz znaleźć w zasadzie od tak wiec niema się co dziwic na co idzie produkcja.