Forum fanów starej muzyki

Bransoletki z masy perłowej? Czy te wyroby są dobrej jakości?

zdzislawa - 25-9-2017 at 04:00 AM

Hej wszystkim. Na zakończenie roku dla dziewczyn chcemy kupić takie bransoletki z masy perłowej. Jest to bardzo fajna ozdoba, kolorowa i do tego cena jest bardzo atrakcyjna. Wie ktoś może gdzie można coś takiego nabyć i czy te wyroby są dobrej jakości?

tirowiec - 25-9-2017 at 04:36 AM

Może dziewczyna zamawia biżuterię na stronie myness.pl i bardzo sobie chwali. Na stronie mają duży wybór w fajnych cenach a do tego domyślam się że zamówienie będzie na więcej niż jedną sztukę więc pewnie można powalczyć o jakiś dodatkowy rabat ;)

Kalamarnica - 25-9-2017 at 05:10 AM

Możesz sobie zobaczyć właśnie na https://myness.pl/pl/c/Masa-perlowa/2178403. Jest tam kilka ciekawych wzorów bransoletek z masy perłowej. Sama kupiłam coś takiego córce z rok albo dwa lata temu i nosi do dzisiaj. Sama masa jest bardzo trwała ;)

EwaB - 25-9-2017 at 06:54 AM

Z masy perłowej robi się teraz wiele ozdób i jest to bardzo fajny materiał. Sama widziałam gdzieś w internecie jak robią z takiej masy coś na wzór pereł. Jak ktoś się nie zna to może pomyśleć że są prawdziwe. Kwestia tylko żeby były wyprodukowane w wysokiej jakości :)

migacz - 25-9-2017 at 07:39 AM

Serio? Widziałem takie imitacje pereł i ok, jest to fajna ozdoba ale w niczym to nie przypomina prawdziwych pereł. Miałem kiedyś okazję zobaczyć jak wyglądają prawdziwe i od razu widać że jest to wysokiej klasy produkt. Tak czy inaczej masa perłowa bardzo fajnie spisuje się jako dodatek do biżuterii.

Rockman - 25-9-2017 at 08:28 AM

Mnie kiedyś bardzo interesował akwamaryn bransoletka z takimi dodatkami bardzo ładnie leży na ręce i moja dziewczyna była strasznie zadowolona z prezentu. Jak ktoś chce to może sobie zobaczyć na https://myness.pl/pl/c/Akwamaryn/2178410. Idealne na prezent.

zdzislawa - 25-9-2017 at 11:12 AM

Nam chodzi tylko i wyłącznie żeby dać dziewczyną z klasy jakieś upominki. Nie chcemy kupować książek ani innych tego typu rzeczy a takie bransoletki nie tylko ładnie będą prezentować się na ręce ale zostaną na pewno użyte dużo częściej niż książka która pewnie przeleży na półce kilka lat.