Forum fanów starej muzyki

Czym jest pozycjonowanie ?

Dunczyk - 23-4-2020 at 01:16 AM

Cześć, czy ktoś może mi przybliżyć czym dokładnie jest pozycjonowanie i na czym to polega ? Bo w ogóle dużo ludzi mi mówi, że powinienem zapoznać się z tym tematem w kontekście mojej strony firmowej.

Czym jest pozycjonowanie ?

bezkresny - 23-4-2020 at 02:51 AM

No pozycjonowanie to taki zbiór rzeczy, które należy wykonać na stronie np. optymalizacja dla wyszukiwarek i po za stroną link bulding (pozyskiwanie linków do naszej strony internetowej z zewnętrznych źródeł;). Dzięki temu nasza strona staje się lepiej widoczna w internecie a co za tym idzie trafia na nią, więcej potencjalnych klientów/odbiorców. Ogólnie dość szeroki temat. Samemu nie ma co tracić czasu i nerwów a skupić się na prowadzeniu biznesu. A takie pozycjonowanie zlecić jakieś agencji, która się na tym zna i w tym specjalizuje. Ja współpracuję z Grupą Tense, łap adres: https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/ Możesz do nich napisać a wycenę zrobią Ci za darmo. Potem sobie zadecydujesz.

Czym jest pozycjonowanie ?

Dunczyk - 23-4-2020 at 05:48 AM

Dzięki chyba, już wiem o co chodzi. Wydaje mi się to nawet logiczne. I fakt, raczej zlecę to komuś kto się na tym zna, samemu ciężko będzie mi to ogarnąć.

Czym jest pozycjonowanie ?

bezkresny - 23-4-2020 at 06:04 AM

Bardzo dobra decyzja. Ja z całego serca polecam Grupę Tense – naprawdę magicy w tym temacie. Powodzenia.