Forum fanów starej muzyki
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy są jakieś dobre kwatery w Szczyrku?
bezkresny

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 7-12-2016 at 08:04 PM
Czy są jakieś dobre kwatery w Szczyrku?

Witam. Chciałbym wyjechać gdzieś na jakieś wczasy w góry. Myślałem trochę o tym, żeby to był Szczyrk, ale w sumie nie wiem. Może są inne jakieś miejsca, do których warto się wybrać? Znacie jakieś kwatery właśnie w Szczyrku czy wolicie zupełnie inne miejsca?
View user's profile View All Posts By User
Dunczyk

Member Is Offline

[*] posted on 7-12-2016 at 10:07 PM

Ja to różnie jeżdżę. Czasem Szczyk, czasem Karpacz. No wiesz to różnie bywa zależnie od tego jakie fundusze mamy i gdzie ogólnie pogoda lepsza, gdzie śniegu więcej. No tak trudno powiedzieć. Ulubionego miejsca nie mamy bo raczej staramy się trochę co roku różnicować i zupełnie różne miejsca poznawać, żeby jakoś różnorododnie było
bezkresny

Member Is Offline

[*] posted on 8-12-2016 at 12:58 AM

no rozumiem. A z tymi kwaterami to jak jest? Bo ja bym chciał się dowiedzieć od Was jak to konkretnie wygląda załatwianie tego. Dużo potrzeba latać i załatwiać, żeby znaleźć jakieś ciekawe miejsca? Bo ja to jenak trochę cebula jestem i chciałbym sobie oszczędzić na tym, a nie jakieś tam Hiltony od razu rezerwować ;)
Asymptota

Member Is Offline

[*] posted on 8-12-2016 at 01:19 AM

Jak chcesz to ja Ci mogę bardzo fajne kwatery polecić, ale to właśnie w Szczyrku. Może gdybyś tam pojechał, tobyś się przekonał do tego, że warto jeździć w góry i właśnie tam spędzać czas. No wiesz, fajny to jest sposób i w miarę tani, więc może warto się zainteresować. No ja bym była chętna gdyby ktoś mi tak powiedział :)
bezkresny

Member Is Offline

[*] posted on 8-12-2016 at 03:27 AM

A wiesz, że chętnie się dowiem, co masz do zaoferowania? Jak możesz to podaj jakieś namiary i się chętnie właśnie przekonam. Może się okaze, że do Szczyrku będę już wkrótce jeździł, bo tak mi się spodoba, a wiadomo, że jak z polecenia to jednak zawsze jest lepiej
Asymptota

Member Is Offline

[*] posted on 8-12-2016 at 05:51 AM

No pewnie, że lepiej. Jeśli chodzi o Szczyrk to kwatery ja zawsze zamawiam na stronie http://super-wczasy.pl/kwatery/szczyrk bo wiem, że tam jest sporo atrakcji i zawsze miło i przyjemnie. Do tego, czysto i schludnie, ludzie z obsługi zawsze mili i przyjemnie. TO może się Tobie też to spodoba? :)
bezkresny

Member Is Offline

[*] posted on 8-12-2016 at 08:08 AM

A wiesz, że nawet się czuję zachęcony? To wygląda całkiem ciekawie i może rzeczywiście bym się na to zdecydował…

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 69.3% - SQL: 30.7%]