Forum fanów starej muzyki
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Na czym polega praca hostessypodczas imprez?
Zaklamana30
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 19-12-2016 at 07:48 AM
Na czym polega praca hostessypodczas imprez?

cześć, wskakuję na zastępstwo koleżanki która jest hostessą podczas imprez w Krakowie. Zgodziłam się ją zastąpić ale nie mam pojęcia o tej pracy. Czego mogę się spodziewać i jak powinnam się zachowywać podczas eventu? Czy jest to bezpieczne?
View user's profile View All Posts By User
prezenterka
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 19-12-2016 at 09:36 AM

ładnie się uśmiechać i być miłą dla gości. Czasami hostessy roznoszą drinki rozdają jakieś gadżety lub ulotki. Nie powinnaś się nizego obawiać skoro zastępujesz koleżanke. Idziesz do sprawdzonego miejsca także pełen luzik. Jestem pewna że praca ci się spodoba i będziesz rozwijać się w tym kierunku. Na przyszłość polecam pośrednictwo agencji jak na przykład ta działająca w Krakowie http://www.hostessy.caneli.com.pl/hostessy-krakow/ która jest sprawdzona i spokojnie można jej zaufać. Osobiście polecam hostessy.caneli.com.pl. Przede wszystkim trzeba wiedzieć coś na temat firmy czy produktu który promujesz podczas imprezy. Warto po prostu umieć coś powiedzieć na ten temat. I tutaj pojawia się konieczna otwartość na ludzi umiejętność nawiązywania kontaktów. Podchodzisz do człowieka i go zagadujesz.
Xena
Junior Member
**

Registered: 30-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 19-12-2016 at 10:09 AM

o swoje bezpieczeństwo możesz być spokojna. Na pewno będziesz zachęcać gości do odwiedzenia jakiegoś stoiska lub będziesz nawigować ludzi podczas imprezy. Zresztą powinni na początku ci wszystko powiedzieć albo podpytaj koleżankę jak wygląda jej praca i na co powinnaś zwrócić szczególną uwagę. To chyba będzie najlepsze źródło informacji dla ciebie. Jeżeli nie otrzymasz jakiś odgórnych wytycznych co do stroju to zawsze biała bluzka i czarna spódnica najlepiej sprawdzają się w komplecie. plus cieliste rajstopy.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 31.2% - SQL: 68.8%]