Forum fanów starej muzyki
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Czy znacie jakichś dobrych trenerów osobistych?
EwaB
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 17-1-2017 at 12:02 AM
Czy znacie jakichś dobrych trenerów osobistych?

Hej! Poszukuję w Krakowie jakiegoś dobrego trenera osobistego. Bardzo mi zależy, żeby poprawić nie tylko swoja wagę, ale także sylwetkę i kondycję. Chcę, żeby sport stał się w moim życiu codziennością. Kogoś polecicie?
View user's profile View All Posts By User
tirowiec
Junior Member
**

Registered: 30-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 17-1-2017 at 01:43 AM

Z Krakowa to kiepsko, mogę Ci kogoś z Wawy polecić, ale wątpię, by chciało Ci się jeździć nawet na weekendowe sesje :P Choć mój trener jest rzeczywiście niezly…
Hero
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 17-1-2017 at 04:33 AM

A ja mam dla Ciebie inną proopozycję. Teraz są popularni też trenerzy online i w niczym nie ustępują tym „na żywo”. Wiadomo, niektórzy to szarlatani, ale ja ostatnio ćwiczę z pomocę jednego pana, który naprawdę stworzył świetne plany treningowe. Wejdź sobie na jego stronę główną, na mikemilekfitness.com/, tam będzisz miała różne oferty, od diet po ćwiczenia :)
EwaB
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 17-1-2017 at 05:48 AM

dietę to mam ułożoną, bardziej mi zależy własnie na jakimś dobrym programie ćwiczeniowym. Nim w sumie jakieś rzeźbienie sylwetki, to najpierw przydałoby mi się trochę boczków zgubić,z nim też to zrobię?
Hero
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 17-1-2017 at 06:59 AM

Bez najmniejszego problemu. Ma program spalania tłuszczu na stronie mikemilekfitness.com/program-na-spalanie-tluszczu/. Co ważne, możesz ćwiczyć, gdzie chcesz. Ja na przykład, powiem szczerze, mam alergię (taką niemal dosłowną;) na siłownię i koksów, którzy tam chodzą, dlatego ćwiczę sobie na wolnym powietrzu w ogrodzie. Pogoda, czy nie, teraz z moją kondycją to mi różnicy nie robi. Ważne jest też, bys sobie liczyła kalorie, ale do tego też ma w ofercie specjalny kalkulator ;) Osobiście jeszcze polecam śledzić go na instagramie i innych społecznościówkach, bo tam znajduje się spro materiałów, które zagrzewają do walki :)

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 52.4% - SQL: 47.6%]