Forum fanów starej muzyki
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Sklep dla gastronomii - znacie jakiś?
Asymptota
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 24-1-2017 at 02:23 AM
Sklep dla gastronomii - znacie jakiś?

Słuchajcie, otwieram restaurację! Co za tym idzie, rozglądam się już za całym wyposażeniem. Potrzebuję dosłownie wszystkiego - urządzeń chłodniczych, grzewczych, zmywarek, okapów, naczyń, sztućców, akcesoriów kuchennych, środków czystości itd. Teraz pojawia się moje pytanie - czy znacie jakąś firmę, u której można to wszystko razem zamówić? Chciałabym załatwić to za jednym zamachem :) Potrzebuję pomocy!
View user's profile View All Posts By User
bezkresny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-1-2017 at 02:31 AM

Zamawiałem urządzenia gastronomiczne i wszelkie akcesoria z tej strony: http://wencel.pl/sklep - jestem bardzo zadowolony z ich usług. Mają bardzo szeroką ofertę, na pewno wyposażysz z nimi swoją restaurację w mgnieniu oka :)
Dunczyk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-1-2017 at 02:50 AM

Wszystko, co jest Ci potrzebne znajdziesz w sklepie, o którym wspomniano powyżej. Niedawno sam byłem w podobnej sytuacji i szukałem wyposażenia do restauracji. W Internecie natrafiłem na tamtą firmę i nie żałuję. Doradzili mi świetnie i jeszcze wszystko zamontowali!
Kalamarnica
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-1-2017 at 04:07 AM

Również polecam usługi tej firmy. Kompleksowe wyposażenie gastronomii, duży wybór akcesoriów i innych niezbędnych rzeczy. Środki czystości także mają, tutaj link - http://wencel.pl/higiena. Duży wybór dobrych produktów najwyższej jakości. Na pewno coś dla siebie znajdziesz.
migacz
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-1-2017 at 07:05 AM

Kiedy otwierałem restaurację, także szukałem wyposażenia do kuchni. Na szczęście trafiłem na firmę, o której klika osób się już tutaj wypowiadało. Pomogli mi dosłownie ze wszystkim. Zdecydowanie polecam ich usługi.
EwaB
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-1-2017 at 07:34 AM

Najlepsze wyposażenie dla gastronomi oferuje warszawska firma, o której pisali moi przedmówcy. Zamawiałam u nich okapy, urządzenia chłodnicze, zmywarki i inne sprzęty. Mają również doskonały wybór wszelkich akcesoriów - wszystko najwyższej jakości. Świetnie sprawdza się w czasie pracy podczas gotowania.
Asymptota
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 24-1-2017 at 08:54 AM

Pięknie dziękuję! Zaraz przyjrzę się dokładnie całej ofercie, ale na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że właśnie o coś takiego mi chodziło. Pozdrawiam serdecznie!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 65.4% - SQL: 34.6%]