Forum fanów starej muzyki
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Dofinansowanie na serie programów kulinarnych.
trosiak
Junior Member
**

Registered: 30-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 4-5-2017 at 01:01 AM
Dofinansowanie na serie programów kulinarnych.

Witajcie. Moja firma dostała właśnie dość spory budżet na stworzenie serii programów kulinarnych. Seria będzie puszczana w internecie ale szukam agencji która zajmie się jej nagraniem. Seria będzie promować markę przypraw więc zależy nam na firmie która ma sporo wspólnego z reklamą.
View user's profile View All Posts By User
Asymptota
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 4-5-2017 at 03:11 AM

Nie wiem czy cię to zainteresuje ale znam bardzo fajną i młodą ekipę która zajmuje się szeroko pojętą edycja wideo. Mają swój sprzęt, nagrywają nawet w jakości kinowej a jeżeli chodzi o sam montaż to wideo wychodzi pierwsza klasa.
Kalamarnica
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-5-2017 at 03:57 AM

Ja polecam sprawdzoną firmę ze strony http://wojsmedia.com.pl/. Firma ma doświadczenie, współpracowała z wieloma znanymi markami i do tego duże doświadczenie w marketingu i promocji. Zaplanują całą strategię w związku z emisją w internecie.
trosiak
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-5-2017 at 05:57 AM

Firma jest mi znana i już jakiś czas temu się nad nią zastanawiałem. Mam po prostu wątpliwość czy zając się samemu tym zapleczem marketingowym czy właśnie komuś to zlecić. Samo wyprodukowanie wideo było by dużo tańszym rozwiązaniem.
xix
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-5-2017 at 07:28 AM

Również korzystałem z ich usług tylko akurat w moim przypadku z oklejania. Jak by kogoś interesowało to więcej na http://wojsmedia.com.pl/oferta/oklejanie-reklamowe. Nie mogę wypowiedzieć się o produkcji reklamy ale ta usługa została zrobiona na najwyższym poziomie.
EwaB
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-5-2017 at 10:24 AM

To mam dla ciebie jeszcze lepsze rozwiązanie. Znam firmę która zajmuje się typowo wideo w internecie. Jaka różnica? A no taka że internet a telewizja to całkiem inny rynek i nie do końca da się wiedzę z jednej branży przełożyć do drugiej. Wysyłam ci link do ich strony. Naprawdę są to najlepsi specjaliści jakich znam.
Hero
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 4-5-2017 at 10:33 AM

Ewentualnie jeszcze poszukaj w internecie programów o podobnej tematyce i zobacz kto je zrobił. Znajdź taki który ci się najbardziej podoba i wizualnie i jeżeli chodzi o produkcję i wtedy będziesz miał idealne wideo ;) To moja metoda opracowana na bazie doświadczenia :D

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 72.0% - SQL: 28.0%]