Forum fanów starej muzyki
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Dobra firma z obróbką metali technologią CNC w Białymstoku województwo podlaskie
Hero
Junior Member
**

Registered: 30-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 20-6-2017 at 02:37 AM
Dobra firma z obróbką metali technologią CNC w Białymstoku województwo podlaskie

Interesuje mnie obróbka metali z technologią CNC. Zależy mi na dobrej i sprawdzonej firmie. Usług mają być na wysokim poziomie. Musi być to firma z województwa podlaskiego, konkretniej z Białegostoku. Możecie mi coś polecić? Proszę bardzo o pomoc. Pozdrawiam.
View user's profile View All Posts By User
Kalamarnica
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 20-6-2017 at 05:24 AM
Dobra firma z obróbką metali technologią CNC w Białymstoku województwo podlaskie

Zajrzyj sobie tutaj: http://br-technology.pl/. Jeśli chodzi o obróbkę metali CNC Białystok podlaskie to chyba nikogo lepszego nie znajdziesz. Ja Ci ich bardzo polecam. No, właściwie nie chyba nikogo lepszego nie będzie, a na pewno.
Hero
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-6-2017 at 08:05 AM

Skąd ta pewność?
Kalamarnica
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 20-6-2017 at 09:34 AM

A bo sama miałam przygody swego czasu różne z firmą, która się zajmowała obróbką metali. Nawet z kilkoma z Białegostoku właśnie, bo wszystko się im przeciągało, coś szło ciągle nie tak… No problemu same, a jak trafiłam do nich to już od dłuuugiego czasu mam spokój. Wszystko zrobią na czas, jak na leży. Mają technologię CNC przez co wszystko jest dokładniejsze i szybsze. Bardzo się starają, bardzo ułatwiają współpracę i są ugodowi.
Hero
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 20-6-2017 at 10:19 AM

Rozumiem, dziękuję bardzo za opinię.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 68.3% - SQL: 31.7%]