Forum fanów starej muzyki
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Szukam dobrych opon motocyklowych Enduro – polecicie markę i sklep, w którym można je kupić?
zdzislawa
Junior Member
**

Registered: 30-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 6-7-2017 at 06:59 PM
Szukam dobrych opon motocyklowych Enduro – polecicie markę i sklep, w którym można je kupić?

Hej! Jak do tej pory jeździłam na zwykłych oponach szosowych, jednak pomyślałam, że lepiej byłoby zainwestować w porządne opony enduro. Dlaczego? Moje maleństwo strasznie się ślizga na tych gumach, a ja przyznam, że z natury jestem panikarą i kolejne poślizgi strasznie przeżywałam. Na szczęscie, że udaje mi się zachować jako taki rezon, by się nie wywrócić. Z kolei wsiadłam kiedyś na motocykl kolegi, który ma właśnie opony typu Enduro i jechało się na nich bajecznie, a pogoda wcale nie była rozpieszczająca. Teraz tylko szukam odpowiednich gum dla mojej maszyny. Jaką firmę mi polecicie? I w jakim sklepie najtaniej bym je dostała?
View user's profile View All Posts By User
niunia92
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 6-7-2017 at 08:55 PM
Szukam dobrych opon motocyklowych Enduro – polecicie markę i sklep, w którym można je kupić?

Tyle pytań… Ale jak jesteś panikarą, to Ty nie powinnaś nawet siadać za kierownicą samochodu, a co dopiero na dwa kółka. Tutaj chwila zachwiania i od razu lezysz i jeszcze możesz kogoś za sobą pociągnąc. Raczej słaba perspektywa…
bezkresny
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 6-7-2017 at 09:44 PM

No ale słyszysz przecież, dlaczego… Ma słabe opony i tyle. Może to nawet nie kwestia rodzaju, a właśnie samej marki.
zdzislawa
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-7-2017 at 12:30 AM

Nie wykluczam, że tak może być, jednak chcę postawić na pewność, tj kupić porządne enduro i mieć pewność, że będę się dobrze i pewnie trzymać drogi.
Dunczyk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-7-2017 at 03:06 AM

Też tak uważam, że poczucie pewności i bezpieczeństwa jest najlepsze, a jeśli dobre opony motocyklowe Enduro są w stanie to zapewnić, to nie ma co szukać innych rozwiązań. Więc tak, co do marki, to ja osobiście polecam Dunlopa. Przejedziesz na nich kilka-kilkanaście łądnych tysięcy kilometrów, a jeszcze będą dobrze się trzymać. Dobrą ofertę tych opon masz na stronie http://www.motocyklowysklep24.pl/opony-motocyklowe-opony-cross-enduro-c-11_1022_818.html. Przejrzyj sobie ich ofertę.
zdzislawa
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-7-2017 at 04:34 AM

Hm… a z której serii polecasz te opony?
Dunczyk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-7-2017 at 06:12 AM

A jakiej wielkości masz felgi?
zdzislawa
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-7-2017 at 09:06 AM

19- calowe.
Dunczyk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-7-2017 at 10:06 AM

To ja osobiście polecałbym serię roadsmart. Mają dobrą nośność, a samo tworzywo, z którego jest wykonana opona jest bardzo solidne. Jak pisałem, Dunlopy mogą osiągnąć duży przebieg, a wciąż będą Ci wiernie służyć. W sumie Trailmaxy też są dobre. Najlepiej dobierz odpowiednio do parametrów, chyba lepszej rady nie mogę dać ;)
tirowiec
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 7-7-2017 at 10:17 AM

Kolega widzę podrzucił Ci też fajny sklep :) Warto zapamiętać motocyklowysklep24.pl bo mają bardzo dobrą ofertę. Jedne z najtańszych opon dostępnych na rynku.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 69.3% - SQL: 30.7%]