Forum fanów starej muzyki
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Jakaś aktualna promocja na catering dietetyczny w Katowicach – orientujecie się?
kopruch
Junior Member
**

Registered: 30-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 30-8-2017 at 11:58 PM
Jakaś aktualna promocja na catering dietetyczny w Katowicach – orientujecie się?

Jestem na diecie bez laktozy od paru lat. Wprawdzie coraz łatwiej taką dietę utrzymać samemu to jednak w ostatnim czasie przybyło mi obowiązków zawodowych i przez to musiałem odpuścić szykowanie sobie posiłków. Pomyślałem o cateringu – jest coś taniego w Katowicach lub w pobliżu?

View user's profile View All Posts By User
Rockman
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 12:30 AM
Jakaś aktualna promocja na catering dietetyczny w Katowicach – orientujecie się?

Żywienie specjalne to jest dość specyficzna kwestia. Zdaje się że nie ma zbyt wiele usług w takim zakresie ale możliwe że jestem w błędzie. Musisz poszukać jak to wygląda w tym momencie.
EwaB
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 12:43 AM

Fakt, można coraz częściej dostać np. mleko czy jogurty bez laktozy. I to w marketach. Jeszcze kilka lat temu po takie rzeczy trzeba było chodzić jedynie do sklepów z tzw. zdrową żywnością. Zmienia się nam rynek, oj zmienia.
Dunczyk
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 01:57 AM

Usługi w zakresie cateringu tak generalnie w ostatnim czasie spadają i jest to tendencja zauważalna w tej branży. Naturalnie związana z konkurencją coraz większą jak i rosnącymi wymaganiami klienteli.
prezenterka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 03:33 AM

W mieście nie jest jakoś specjalnie drogo jak chodzi o takie żywienie. Na mój gust liderem jakości w tej chwili są oni https://www.smacznapaczka.pl/catering-dietetyczny-katowice/. Szeroka oferta, jadłospis ma różne warianty i jest także menu dla osób co nie tolerują laktozy. Koszty nie są znaczne. W takiej kwestii jak catering dietetyczny w Katowicach promocja nawet nie jest potrzebna, bo tu cennik jest wyjątkowo prokonsumencki, zresztą najlepiej się przekonać samemu.
bezkresny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 06:02 AM

No właśnie mi się przypomina że czytałem gdzieś na jakimś forum wpis odnośnie tej pudełkowej diety. Że z tej firmy ktoś zamawia i jest bardzo zadowolony. Przyjrzę się temu jakoś bliżej.

Zaklamana30
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 06:37 AM

Koleżanka dostaje od nich posiłki do pracy – jest zachwycona i niedługo całe biuro będzie tam mieć catering pracowniczy. Ekstra że można tak zdrowo zjeść nawet siedząc w biurze (gdzie zwykle jada się szit).
bezkresny
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 31-8-2017 at 07:55 AM

Ludzie mają wyższe wymagania niż kiedyś. Cateringi muszą być na poziomie i brać pod uwagę nietypowe potrzeby. Tylko tak się mogą na rynku utrzymać.

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 64.7% - SQL: 35.3%]