Forum fanów starej muzyki
Not logged in [Login ]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: Ochraniacze fora potrzebne ,a może konieczne?
niunia92
Junior Member
**

Registered: 30-8-2013
Member Is Offline

[*] posted on 21-11-2017 at 09:32 PM
Ochraniacze fora potrzebne ,a może konieczne?

Hej wszystkim szukam ochraniaczy i coś słysząłm o tym miejscu https://wyprawkowy.pl/ochraniacze-108 ,ale jeśli byłbyście/bylibyście chętni wpisać swoje opinie ,a najlepiej doświadczenia to będę mocno wdzięczna. Buziaczki Kasia :) : ).
View user's profile View All Posts By User
EwaB
Junior Member
**

Registered: 27-5-2015
Member Is Offline

[*] posted on 21-11-2017 at 09:59 PM

Hej kochana więc zabieramy sie wspólnie za ten temat. Otóż tak o stronie o ,której piszesz słysząłm wiele dobrego od koleżanek z osiedla. One często kupowały tam coś dla swoich pociech i zawsze chwaliły więc sądze ,że bez obaw możesz tam kupować. Powiem im o twoim wpisie na forum Kasiu na pewno z chęcią wpisza swoje doświadczenie i odowiedzą. Pozdrawiam Ania.
niunia92
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-11-2017 at 10:26 PM

Dziękuje ci serdecznie Aniu bardzo mi pomogłaś. Włanie czegoś takiego szukałam. Czekam na wpisy twoich koleżanke w takim razie z niecierpliwością.
prezenterka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 21-11-2017 at 11:12 PM

Witaj ja jestem jedną ze wspomnianych koleżanek Ani. Mam dwójkę dzieci.Jak to się mówi parkę wieć zarówno chłopca i dzieczynkę. Dzieci są bardzo ruchliwe i pełne energii, na nic nie mają czasu ( uważać na siebie równiez nie) dlatego nam zmartwionym mamom z odsiecza przychodzą ochraniacze dla takich małych łobuzów.
prezenterka
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-11-2017 at 01:21 AM

Wracając do mojej wcześniejszej wypowiedzi to kupowałam ochraniacze na tej stronie i było trwałe i ,że tak powiem inteligentnie zbudowane i cena byłą przystępna co dla mnie jest bardzo ważne przy dwójce dzieci zawsze sa jakies niespodziewane wydatki. Wycieczki itp. Sama rozumiesz. Trzymaj się ciepło.
Zaklamana30
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-11-2017 at 02:51 AM

Ja dołanczając się do wpisów chcę powiedziec ,że nie znam Pan powyżej ( nie jestem koleżanką Ani ) ale wspomniana stronę znalazłam kiedys przez przypadek w internecie jak szukałam ,czegoś dla mojego synka i od tamtej pory robię zakupy tam. Wszystko bez zarzutu.
zdzislawa
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-11-2017 at 05:10 AM

Okej więc ja jestem koleżanką Ani z osiedla i kupowałam tam ochraniacze. Więc sądze ,że na mój wpis właśnie czekałaś Kasui. Otóż tak moj ochraniacz na łożeczko był prze cudowny. Zacznijmy od tego ,że estetycznie zdecydowanie przyciągał uwagę zarówno wszystkich zwiedzających jak i moją. Była ,a właściwie to jest piękna i błękitna. Idelanie wpasowała się ew wystrój pokoju. Była trwała i bezpieczna co sądze jest najważniejsze. Kosztowała około 50 złotych więc cena jak dla mnie jest w porządku.
niunia92
Junior Member
**

Member Is Offline

[*] posted on 22-11-2017 at 08:09 AM

Dziękuje wam za pomoc. Wszystkim!!

Go To Top

[Queries: 16] [PHP: 66.3% - SQL: 33.7%]