Forum fanów starej muzyki

Co myślicie o łóżkach piętrowych?

prezenterka - 28-11-2016 at 06:35 AM

Co myślicie o łóżkach piętrowych? Jakie są zalety i wady? Zdecydowalibyście się na coś takiego dla swoich dzieci? Ja zawsze marzyłam o tym, aby mieć łóżko piętrowe, niestety już jestem na to za stara.;) ale zastanawiam się co myślą o tym inni ludzie, ich dzieci. Czy moje marzenie nie jest taką realistyczną mrzonką i czy warto kupić coś takiego dla swoich maluchów.;)

Co myślicie o łóżkach piętrowych?

EwaB - 28-11-2016 at 07:00 AM

bardzo mi się podobają takie łóżka piętrowe dla dzieci i myślę, że są nie tylko fantazyjne, ale tez praktyczne.;) no bo tyle miejsca można zaoszczędzić. Nawet ostatnio czytałam gdzieś w poradnikach dekoracji i wystroju, że jeśli ma się jedynaka to można kupić łóżko piętrowe, wymontować dolny stelaż i dać tam jakiś inny mebel, na przykład biurko albo jakieś szafki. To wygląda pięknie. A i dla dziecka frajda, że śpi na wysokościach.;)

Co myślicie o łóżkach piętrowych?

migacz - 28-11-2016 at 08:36 AM

moje dzieci już są w starszym wieku i ostatnio szukaliśmy dla nich tanich i wygodnych łóżek młodzieżowych – powiem wam, że jak oglądaliśmy rozmaite oferty to najbardziej zachwycały ich… łóżka piętrowe. Kupiliśmy osobne, bo pokój duży, dzieci też coraz większe, ale generalnie pomysł spania pod sufitem dalej się wszystkim podoba…;)

Co myślicie o łóżkach piętrowych?

Asymptota - 28-11-2016 at 10:39 AM

no tak, bo to jest zawsze jakaś odmiana. I z drugiej strony jakiś rodzaj kryjówki dla dzieci, bo przecież tam u góry mają swój prywatny świat… to tak jak z domkami na drzewie…

Co myślicie o łóżkach piętrowych?

Xena - 28-11-2016 at 10:49 AM

zgadzam się, jak z domkami na drzewie. Ale niestety taki domek nie każdy może mieć, a łóżko ma każdy i dlatego warto jest dać się trochę ponieść swojej fantazji… teraz jest tyle możliwości w sklepach!