Forum fanów starej muzyki

Kto poleci firmę z Krakowa regenerującą tylne belki?

Dunczyk - 27-1-2017 at 02:05 AM

Mam pytanie pewnie do Krakusów, bo oni będą wiedzieli najlepiej. Czy w Waszym mieścoe jest mechanik albo jakiś większy serwis, w którym będe mógł naprawić tylną belkę w aucie. Podobnie w innych regionach kraju są takie serwisy, ale w Krakowie się nie orientuje bo jestem tutaj całkiem od nieadawna.

migacz - 27-1-2017 at 03:06 AM

Muszę Ci kolego powiedziec, że w Krakowie jest mnóstwo warsztatów samochodowych, które specjalizują się w konkretnej czynności dotyczacej samochodu. Aakurat jeśli chodzi o tylną belkę to nie wiem, bo nie miałem takiej potrzeby, ale mysle, że za chwilę ktoś Ci pomoże :)))

Dunczyk - 27-1-2017 at 04:55 AM

No mam nadzieję, że ktoś się znajdzie, bo autem już tak rzuca, że aż strach pomyślec co się może stać jak tak będę jeździł dłużej.

Rockman - 27-1-2017 at 07:02 AM

Jesli mogę kogoś polecić w tym zakresie to polecam zajrzeć na stronę tej firmy serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-krakow/ bardzo szybko uporają się z każdą naprawdę podwozia. Ich głównym konikiem jest oczywiście regeneracja belki Kraków to tylko jedno z miast w którym działają.

Asymptota - 27-1-2017 at 08:31 AM

Firma jest ekstra... Kiedyś miałam podobny przypadek z uszkodzeniem samochodu i dobrze, że w miarę wcześnie pojechałam naprawić to uszkodzenie. Mechanik, który robił naprawę powiedział mi, że jeszce kilka garbów osiedlowych i tylna oś byłaby nie do uratowania. A tak udało się naprawić całkiem niedużym kosztem.

donPedro - 27-1-2017 at 09:54 AM

Przy naprawach samochodów z tymi kosztami to różnie bywa. Dobrze, jeśli ma się pewną firmę i wiadomo, że biorą pieniądze za fachową robotę. Znam tez niestety firmy, które obiecują wiele i wiele też kasują, ale niestety jakość ich pracy jest mizerna.

Kalamarnica - 27-1-2017 at 11:48 AM

No niestety takie firmy są w każdy regionie naszego kraju i psują zdecydowanie wizerunek mechanika...

prezenterka - 27-1-2017 at 02:24 PM

Dlatego dobrze jest konsultować takie sprawy właśnie w miejscach takie jak to. Mozna bez problemu wskazać na plusy i minusy jednego czy drugiego miejsca, a poza tym można tez ciekawych rzeczy dowiedzieć się o samochodach.